Лазерна епіляція бікіні

Видалення волосся у зоні бікіні – це не лише сучасне віяння чи естетична забаганка. В першу чергу – це турбота про власну гігієну. Незалежно від того чи ви чоловік, чи жінка, чи у вас є надмірне оволосіння по тілу, чи немає – у зоні бікіні завжди активно росте волосся.

Лазерна епіляція бікіні

- Що робити?

Лазерна епіляція є справжньою панацеєю для сучасних дівчат та хлопців. Лише декілька сеансів по 10 хвилин і ви помітите, що нове волосся перестало рости, а шкіра стала більш гладкою та підтягнутою. До речі, такий ефект омолодження забезпечує лише діодний лазер. Саме такий тип обладнання ми використовуємо у центрі NeoLaser у Львові.

- Як це працює?

Меланін, пігмент, який міститься у волосяній цибулині, поглинає світло від лазера й трансформує його у тепло. Як результат, фолікул нагрівається та руйнується. До того ж, руйнується ще й канал живлення волосини – дермальний сосочок фолікула та кровоносної судини. Саме тому волосся заново не виростає.
Щоб на роки позбутись небажаного волосся у зоні бікіні, записуйтесь на консультацію до лікаря центру Neolaser та дізнайтесь усі деталі про лазерну епіляцію. Записатись можна за телефоном 096 305 9405

Дані для запису: