Лазерна епіляція грудей

Груди – одна із найпривабливіших частин тіла. На жаль, і жінки, і чоловіки, часто стикаються із небажаним волоссям на цій ділянці. Коли дівчина соромиться одягнути глибоке декольте, а чоловіку спортсмену чи плавцю постійно треба голити половину тіла – це дуже сумно.

Лазерна епіляція грудей

- Що робити?

Незалежно від того, чи волосся покриває усі груди, чи лише певну їхню частину, лазерна епіляція є єдиним варіантом делікатного видалення волосся. Адже зважаючи на те, що шкіра на цій ділянці є особливо ніжною, а площа доволі великою, такі застарілі методи боротьби з надмірним оволосінням, як гоління, воскова депіляція чи шугаринг – є абсолютно не актуальними.

- Як працює лазер?

Лазер випромінює світло. Під його впливом пігмент меланін, що є у волосяній цибулині, нагрівається і фолікул руйнується. Та головне – розривається зв`язок із кровоносними судинами, які живлять цибулину. Як результат, через декілька днів волосся випадає, а нове вже не росте.
Ще одним приємним моментом є те, що ціна на лазерну епіляцію грудей у Львові є доволі доступною, тому кожен може собі дозволити цю процедуру. Чекаємо вас у центрі Neolaser. Записатись на консультацію можна за телефоном 096 305 9405.

Дані для запису: