Лазерна епіляція обличчя

Акуратне, доглянуте обличчя завжди притягує до себе погляди. Аби воно було ідеальним – важливо, щоб від зайвого волосся не було і сліду. Навіть легкий, але видимий пушок може знівелювати красу людини, якщо буде концентрувати увагу на собі.

 

Лазерна епіляція обличчя

- Що робити?

Шкіра обличчя є дуже ніжною, тому потребує більшої уваги. Якщо ви хочете позбутись небажаного волосся на лиці – найбільш лагідним та безпечним способом є лазерна епіляція. Жодних подразнень чи врослих волосків після процедури не буде, а отриманий ефект тішитиме вас не один рік.
Верхня губа, підборіддя, чоло, скроні, вуха, щоки, брови, ніс – будь-яку із цих зон можна позбавити небажаного волосся лише за декілька сеансів. Ще однією перевагою є ціна на лазерну епіляцію у Львові. Зважаючи на те, що ділянки невеликі – процедура є доступна кожному.

- Як це працює?

Під дією лазерного променя, волосяний фолікул, а точніше пігмент меланін в ньому, нагрівається і руйнується, а разом з ним руйнується і зв`язок із кровоносними судинами. Зважаючи на те, що цибулина втрачає джерело живлення – за декілька днів волосина випадає. Тому вже після декількох сеансів, на вашому обличчі й сліду не залишиться від колишнього волосся.
Спробуйте .... й ви вже ніколи не повернетесь до застарілих методів депіляціі. Чекаємо вас на сеанс лазерної епіляції у Львові, за нашими локаціями.

Дані для запису: