Лазерна епіляція рук

Гарні, тендітні руки із шовковистою шкірою завжди приваблюють. Сучасні жінки все частіше звертаються до спеціалістів, щоб позбутись небажаного волосся на цій ділянці. Адже навіть якщо їх покриває легкий пушок – його, все одно, видно.

Лазерна епіляція рук

- Що робити?

Для того, щоб видалення волосся було справді ефективним, а результат довготривалим – радимо метод лазерної епіляції. Декілька процедур і ви забудете як це чекати літа, щоб волосся вигоріло на сонці і стало менш помітним. Руки стануть ідеально гладенькими, а головне, без жодних подразнень чи болючих процедур.

- Як це працює?

Все доволі просто. Лазер продукує світло, яке, потрапивши у волосяну цибулину, трансформується в тепло. Цей процес забезпечує меланін – пігмент, який міститься у фолікулі. Тепло нагріває цибулину і руйнує її. Та головний секрет у тому, що руйнується ще й зв`язок між волоссям і кровоносною судиною, яка живить його. Саме тому нове волосся не виростає.
Не зволікайте та позбудьтесь небажаного волосся на руках за допомогою лазерної епіляції у Львові. Чекаємо вас за нашими локаціями.

Дані для запису: