Лазерна епіляція сідниць

Сідниці – одна із найінтимніших частин тіла. Та багато хто соромиться її. А все через небажане волосся у цій зоні. Найчастіше від надмірного росту волосся страждає міжсіднична ділянка. Та волосся може покривати й усі сідниці повністю.

Лазерна епіляція сідниць

- Що робити?

Зважаючи на те, що ця зона є вкрай важкою для самостійного догляду – найефективнішим способом боротьби із надмірним оволосінням є лазерна епіляція. Цей метод забезпечить довготривалий ефект і вам не прийдеться турбуватись про врослі волоски чи подразнення, як це трапляється після використання інших методів депіляції.

- Як працює лазер?

Лазер випромінює світло, яке вбирає у себе пігмент меланін, який знаходиться у волосяній цибулині. Саме він трансформує світло у тепло, яке нагріває фолікул і руйнує його. Важливо зауважити, що руйнується не лише цибулина, а й дермальний сосочок волосини й кровоносної судини. Тобто припиняється процес живлення волосся. Саме тому воно не виростає знову.
Гарантуємо, коли ви спробуєте процедуру лазерної епіляції, ви вже ніколи не повернетесь до інших методів боротьби із надмірним оволосінням.

Дані для запису: