Лазерна епіляція спини

Красива спина приваблює так само сильно, як і красиве обличчя. Та, на жаль, багато хто приховує її, бо соромиться надмірного оволосіння. Адже волосся на плечах та спині виглядає неестетично, а деколи навіть відштовхуюче.

Лазерна епіляція спини

- Що робити?

Спина – це найбільша за площею частина тіла, на якій є волосяний покрив. Що найгірше – її неможливо самостійно продепілювати. Навіть якщо вам хтось у цьому допоможе, результат буде короткотривалим. Лазерна епіляціє є єдиним ефектним методом боротьби із небажаним волоссям на спині. Лише декілька процедур і комплекси залишаться у минулому.

- Як це працює?

Щоб волосся припинило свій ріст, потрібно обмежити його живлення, тобто розірвати зв`язок із кровоносними судинами. Саме це й робить лазер. Меланін, який міститься у волосяному фолікулі, вбирає світло й трансформує його у тепло. Від нагрівання руйнується волосяний фолікул і дермальний сосочок, який і є каналом живлення волосся. Як результат, після декількох процедур лазерної епіляції, у вас випаде усе волосся, яке було в активній фазі росту.
До речі, лазерну епіляцію спини у Львові можна зробити за нашими локаціями. Чекаємо на вас!

Дані для запису: