Лазерна епіляція живота

Волосся на животі є у всіх. Якщо для чоловіків надмірне оволосіння у цій ділянці не є критичним, то жінкам часто доводиться боротись за гладеньку шкіру найрізноманітнішими способами. Депілятори, воскові стрічки, шугаринг – це все застарілі методи, які є синонімами слів «подразнення», «вросле волосся» та «нетривалий ефект».

Лазерна епіляція живота

- Що робити?

Небажане волосся може покривати увесь живіт, а може активно рости лише на певних його ділянках. Найактивніший ріст відбувається по білій лінії живота. Зважаючи на те, що ця зона вирізняється особливою чутливістю, лазерна епіляція є єдиним нетравматичним способом видалення волосся. Лише декілька сеансів і ви отримаєте бажаний результат й на роки забудете, що таке волосся на животі.

- Як це працює?

Все просто. Світло від лазера поглинається волосяною цибулиною, а точніше пігментом меланіном, який трансформує його в тепло. Після нагрівання фолікул руйнується та випадає. Та секрет у тому, що руйнується не лише волосяна цибулина, а й зв`язок із кровоносними судинами, які є джерелом живлення фолікула.
Не гайте часу, записуйтесь на процедуру лазерної епіляції у Львові і забудьте про небажане волосся.

 

Дані для запису: