Ендосфера терапія

ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ – це нова італійська технологія, яка використовує обладнання другого покоління, сертифіковане FDA та декларацію відповідності від українських органів влади.

Переглянути ціни

Ендосфера терапія

Найновіша технологія з Італії була розроблена, щоб задовольнити потреби омолодження шкіри та корекції фігури. Процедура передбачає використання наконечника з 50 силіконовими сферами, які випромінюють низькочастотні вібрації. Ці вібрації націлені на лімфатичну систему та жирові клітини, зрештою борючись з основними причинами целюліту.

Техніка Ендосфера - це апаратна косметична методика, яка використовує методи компресії та мікровібрації на конкретних проблемних ділянках. Доведено, що це лікування є ефективним у вирішенні різних проблем і може допомогти досягти бажаних результатів.

 • Досягніть зменшення набряку, сприяючи лімфодренажу.
 • Усунення целюліту є поширеним заняттям серед людей, які прагнуть покращити свій зовнішній вигляд.
 • Щоб повернути собі худішу статуру.
 • Процес відновлення чіткого овалу обличчя включає ряд прийомів і процедур
 • Ці процедури призначені для вирішення таких проблем, як в’ялість шкіри, зморшки та втрата об’єму в області щік і щелепи.
 • За допомогою різних методів можна досягти чіткого та окресленого овалу обличчя, що призводить до більш молодого та омолодженого вигляду.
 • Підвищують пружність і еластичність шкіри.

 

 

Використання високотехнологічного обладнання дозволяє досягти виразного ефекту омолодження та працювати з глибокими тканинами у 10 разів інтенсивніше, порівняно із здійсненням ручного масажу.
Роликовий масаж цими сферами генерує механічні вібрації на низькій частоті і діє на три основні причини целюліту:

 • лімфатичний застій
 • накопичення рідин
 • накопичення жирових клітин

Представлене рішення базується на технології стиснення, а не на вакуумі, і таким чином усуває ризик фізичних травм, забезпечуючи швидке вирішення проблеми. Циліндрична маніпула створить необхідні мікровібрації за допомогою 55 гіпоалергенних силіконових кульок, розташованих у вигляді стільників. Поєднання вібрації та стиснення призведе до ефекту лімфатичного насоса, коли імпульси стимулюють механорецептори в шкірі, відомі як «частинки Меркель». Така стимуляція сприятиме розщепленню жирних кислот і клітковини, причому інтенсивність впливу визначається сукупністю цих факторів. Ця технологія може бути адаптована відповідно до індивідуальних потреб.

Ця апаратна процедура відрізняється від інших методів тим, що не передбачає розтягування тканин. Швидше, він діє через застосування компресії, яка сприяє виведенню та виведенню зайвої рідини та токсинів з організму. Крім того, цей метод стимулює вироблення еластину та колагену, двох життєво важливих білків, які сприяють молодості та бадьорості шкіри.
Курс складається з шести-дванадцяти процедур, які потребують двох-трьох сеансів на тиждень. Вплив кожного сеансу помітний відразу, помітні зміни відбуваються вже з першого сеансу.

Ендосферна терапія – це апаратна технологія, яка забезпечує високоінтенсивний масаж всього тіла. Лікування часто шукають професійні спортсмени, особливо після інтенсивних тренувань і під час підготовки до змагань, оскільки воно допомагає зменшити м’язову напругу, зменшити втому та біль, а також усуває накопичення молочної кислоти. Крім того, люди, які ведуть сидячий спосіб життя або схильні до варикозного розширення вен, можуть отримати значну користь від сеансів Endosphere. Навіть ті, хто часто подорожує, можуть знайти полегшення від цієї відновлювальної процедури. Сеанс зазвичай триває від 40 до 75 хвилин, і люди можуть відновити звичайну діяльність відразу після процедури або скористатися обгортанням, щоб посилити його ефект.

 

Метод ЕНДОСФЕРНОЇ ТЕРАПІЇ пропонує різноманітні переваги тим, хто пройшов процедуру.

Які переваги ви можете очікувати від цієї форми лікування?

Під час цієї конкретної процедури клієнту пропонуються чотири різні види масажу. Серед масажів – антицелюлітний, лімфодренажний, загальний і стоп.
Ендосферна терапія – це вид лікування, який має здатність відновлювати організм до більш здорового стану шляхом усунення небажаних застійних явищ, надлишку рідини та токсинів, таким чином допомагає почуватись краще та молодше.
Процес прискорення обміну речовин і створення оптимальних умов, необхідних для розщеплення жирових відкладень, є вирішальним фактором підтримки здоров`я організму.

Безпека цієї процедури така, що її проводять жінкам навіть у третьому триместрі вагітності. перепитайте - бо пише нижче що це протипоказ
Апарат Ендосфера розроблений у співпраці з флебологами і настійно рекомендований для профілактики варикозного розширення вен.
Процес потребує використання як органічних олій, так і олій, які володіють властивостями, які допомагають зменшити стрес.
Використовуючи цей метод, можна зменшити розмір свого тіла, підвищити чіткість м’язів і, зрештою, покращити фізичну естетику.
Ендосфера має здатність полегшувати як фізичний біль, так і емоційний стрес.

 

Покази для проведення Ендосфера терапії

 

 • Накопичення жирової тканини в окремих областях анатомії людини.
 • Зменшення об’ємів
 • Целюліт - стан на різних стадіях.
 • В’яла та обвисла шкіра тіла або обличчя.
 • Помітне обвисання тканин обличчя, втрата овалу.
 • Шкіра навколо живота, яка зазнала значних змін після вагітності або втрати ваги.
 • Легкі тонкі зморшки на обличчі.
 • Розтяжки, які вважаються незначними за ступенем тяжкості.
 • Наявність набряків на тілі, які не можна віднести до певних захворювань.


Протипокази для проведення процедури:

 • Вагітність - 3 триместр
 • Тромбози
 • Вірусні захворювання
 • Онкологічні захворювання


Після роботи з апаратом Ендосфери потрібно дотримуватись рекомендацій спеціаліста:

 • не займатись спортом чи сильними фізичними навантаженнями впродовд двох днів після процедури
 • вживати достатню кількість рідини
 • дотримуватися правильного режиму харчування
   
Акційні пропозиції  
Перша процедура Ендосфера терапії 1300 1600
Ендосфера терапія (45 хв)
(За умови покупки курсу з 6-ти процедур)
12601400
Ендосфера терапія (60 хв)
(За умови покупки курсу з 6-ти процедур)
15301600
Ендосфера терапія  
Перша процедура Ендосфера терапії 1300 1600
Нижня частина тіла (ноги повністю+сідниці+живіт+бока) 1700
Нижня частина тіла + Руки (ноги повністю+сідниці+живіт+бока) 1600
Все тіло 2000
Ендосфера терапія обличчя 1200
Спина 930
Ендосфера терапія 6 процедур  
45 хвилин 7560 8400
60 хвилин 9180 10200
75 хвилин 10800
Ендосфера терапія 10 процедур  
45 хвилин 11900
60 хвилин 14450
75 хвилин 17000

 

Дані для запису: