Віскі обгортання

Обгортання «Віскі» від Aromaderm - це передова методика вирішення проблем целюліту та зайвої ваги, яка використовує ефективний метод корекції контурів, а також забезпечує захист судин. Крім того, відомо, що цей метод має регенеративні властивості, що призводить до оживлення зовнішнього вигляду.

Переглянути ціни
Віскі обгортання

Обгортання «Віскі» від Aromaderm - це передова методика вирішення проблем целюліту та зайвої ваги, яка використовує ефективний метод корекції контурів, а також забезпечує захист судин. Крім того, відомо, що цей метод має регенеративні властивості, що призводить до оживлення зовнішнього вигляду.

 

Лептин, речовина, що пригнічує апетит, включена в лосьйон для забезпечення постійного зниження та регулювання апетиту, що в кінцевому підсумку призводить до зменшення споживання їжі. Результат чудовий, оскільки організм відчуває значні поліпшення за відносно короткий проміжок часу 1-1,5 місяців або 10-15 застосувань.

Вологий компрес Aromaderm від професійної космецевтичної марки STYX Naturcosmetic з Австрії косметологи називають «віскі». Ця процедура викликає відчуття ейфорії та зміни температури в тілі, а також периферичні хвилі через стимуляцію хеморецепторів і лімфатичної активності зарядженими частинками ароматичних вуглеводнів, ефірних олій і рослинних біостимуляторів. Ці ефекти мають чудовий вплив на організм, допомагаючи подолати стрес, відсутність мотивації та гормональний дисбаланс.

 

Обгортання Aromaderm

Було показано, що хвилеподібні зміни температури, які спостерігаються в безпосередній тканині (з максимальною дисперсією 2 градуси Цельсія), сприяють здатності організму відновлювати рівновагу терморегуляції.

Ця реакція, як наслідок, призводить до посилення ліполізу.
Використовуючи процедуру обгортання, активізується метаболізм, що призводить до більш ефективного обміну енергією між клітинами та в організмі. Це призводить до значного прискорення метаболізму, при цьому ефективність підвищується на 35-50%.

У процесі обгортання бинт служить абсорбуючою основою. Це дозволяє видалити шкідливі токсини та застійні речовини, які зазвичай виводяться через шкіру.
Застосування вологих компресів має мінімум протипоказань, а в деяких випадках може допомогти в лікуванні хронічних захворювань.
Основою програми є вирішення кожної проблеми з індивідуальним підходом і повне її усунення шляхом усунення першопричини. Це означає, що план операції може залишатися постійним, але переваги клієнта будуть визначати використання різноманітних примочок, ароматичних компресів, лікувальних пов’язок, післяопераційних «корсетів».
 

Протокол процедури:

 1. Наносимо терапевтичні корсети - підкладки за показаннями локально , тонким шаром.
 2. "Гель для вен" - при варикозному розширенні вен.
 3. "Гель антикуперозний" - на ділянки видимої судинної сітки. «Охолоджуючий гель» - при набряках та пастозності.
 4. «Гель охолоджуючозігріваючий» - при стійких формах целюліту (фібринозна стадія). На внутрішню частину стегон, в`ялих ділянок шкіри - «Гель-ліфтинг - форте» .
 5. На стрії, при ожирінні та гіпертрофованій ліподистрофії – «Гель з корицею».
 6. На все тіло наносимо Аромаолію (масляно-ефірна композиція) за показаннями. Аромаолія, з одного боку, забезпечує більш високу активність лосьйону (їх 5 видів, для кожного виду обгортання), а з іншого - не допускає подразнення шкіри від впливу різних ліполітиків і термоактиваторів, які наносятся на наступному етапі. На цьому етапі можна провести масаж на вибір спеціаліста.
 7. Клієнт піднімається з кушетки, спеціаліст обгортає тіло бандажами просоченими «віскі»-лосьйонами.
 8. Експозицію витримуємо щонайменше 20-30 хв.
 9. Бандажі швидко знімаємо. Протираємо тіло сухим рушником. Завершує процедуру нанесення "корсета" з активного крему (тривалість дії якого 6-10 годин), який , крім пролонгації ефекту процедури має додаткові терапевтичні властивості.

 

Після процедур «віскі» - обгортання забороняється:

 • протягом 5-8 годин приймати душ та ванну;
 • засмагати, відвідувати солярій;
 • відвідувати сауну.

Очікувані результати курсу обгортань 10-12 процедур.

 • Зниження ваги;
 • Зменшення розмірів тіла;
 • Мінімізація місцевих відкладень жиру;
 • Підтягування шкіри;
 • Покращення еластичності тіла;
 • Зменшення ознак старіння та вирівнювання свіжих дефектів;
 • Ліквідація набряків;
 • Мінімізація проявів варикозу та куперозу;
 • Контроль над апетитом;
 • Вирішення психоемоційних проблем;
 • Досягнення легкого, гнучкого та пластичного тіла.
   

Хоча одноразові сеанси моделювання фігури можуть не мати істотного ефекту, вони дуже ефективні для підтримуючої терапії. Ці сеанси допомагають у вирішенні проблем із набряками, протидіють наслідкам нездорових харчових звичок або надмірного захоплення, а також спрямовані на такі проблеми, як втома, коливання ваги, порушення апетиту, швидке збільшення ваги (1-2 кг на тиждень) і наслідки простудних і хронічних захворюваннях. Усі сім лосьйонів «віскі», які використовуються під час процедури, мають унікальні терапевтичні переваги. Персональна програма створюється з урахуванням конкретних потреб людини, враховуючи всі аспекти її здоров`я та її переваги щодо спеціалістів.

Вологі "віскі" пеленання всього тіла 1400
Вологі "віскі" пеленання ноги+живіт 1200
Ендосфера+вологі "віскі" пеленання всього тіла 2600
Ендосфера+вологі "віскі" пеленання ноги+живіт 2300

 

Дані для запису: