Лазерна епіляція ніг

Волосся на ногах росте завжди активно. Сучасна жінка, мабуть, не зможе підрахувати скільки разів вона депілювала чи голила ноги. А що найгірше – ефект завжди короткотривалий і потребує частого повторювання процедури.

Лазерна епіляція ніг

- Що робити?

Це замкнуте коло можна розірвати, записавшись на сеанс лазерної епіляції у Львові. Вже через декілька процедур, ви будете приголомшені ефектом. Волосся припинить свій ріст, шкіра стане гладкою та пружною, та головне – ви й думати забудете про надмірне оволосіння на ваших ніжках.

- Як це працює?

Лазер випромінює світло, яке поглинається волосяною цибулиною. У ній міститься пігмент меланін, який трансформує світло у тепло. Як результат, фолікул нагрівається і руйнується. До того ж, руйнується його зв`язок із кровоносною судиною, яка була джерелом живлення. Саме тому волосся заново не виростає.
Приємним бонусом є те, що ціна на лазерну епіляцію ніг у Львові є доволі доступною. Тож ідеальні ніжки на роки – це вже не мрія, а реальність. Записуйтесь на консультацію за телефоном 096 305 9405 й дізнайтесь про усі деталі лазерної епіляції.

Дані для запису: