Лазерна епіляція пахв

Епіляція зони пахв є однією із найпопулярніших. Незалежно від ваших індивідуальних особливостей чи статі – волосся під пахвами є завжди. Та необхідність епіляції цієї ділянки спровокована не лише естетичними міркуваннями. Через активне потовиділення, пахви із густим волосяним покривом довго зберігають інтенсивний запах поту. Тому щоб подбати про власну гігієну, багато людей прагнуть видалити волосся з-під пахв.

Лазерна епіляція пахв

- Що робити?

Зважаючи на те, що шкіра у цій ділянці є дуже ніжною, єдиним нетравматичним та ефектним методом видалення небажаного волосся є лазерна епіляція. До того ж, ця процедура має ще декілька приємних ефектів. По-перше, використання діодного лазеру сприяє підтягненню шкіри та її омолодженню. А по-друге, інтенсивність запаху зменшується. І ось чому:
“Волосся потрібно видаляти із коренями. Що менше волосяних фолікулів, то менше апокринових залоз, відповідно менше запаху. Гоління в цьому випадку майже нічого не вирішує”. – розповідає лікар Уляна Супрун.
Джерело (https://24tv.ua/health/zdorove_zhittya_tag5270/)

- Як це працює?

Пігмент меланів, який знаходиться у волосяній цибулині, поглинає світло від лазера й трансформує його у тепло. В результаті нагрівання руйнується волосяний фолікул та дермальний сосочок, який з’єднував цибулину і кровоносну судину. Саме тому після процедури лазерної епіляції волосся випадає і заново вже не виростає.

Дані для запису: