Лазерна епіляція шиї

Надмірне оволосіння в цій зоні надокучає і чоловікам, і жінкам. Найчастіше це ділянка позаду шиї, вдовж хребта. Саме там волосся проявляє свій найактивніший ріст. Та найгірше, що самостійно доглянути цю зону надзвичайно складно, майже неможливо.

Лазерна епіляція шиї

- Що робити?

Шия – це одна із найбільш чутливих ділянок нашого тіла, тому видалення волосся традиційними методами є доволі болісним та травматичним. Справді якісного ефекту можна досягнути лише лазерною епіляцією. Цей метод дозволить вам на роки забути про небажане волосся та допоможе скоригувати контур зачіски позаду шиї. Та головне – легко, швидко й безболісно.

- Як це працює?

Лазер випромінює яскраве світло. Пігмент меланін, який знаходиться у волосяній цибулині, поглинає це світло й перетворює його на тепло. Нагріваючись, фолікул руйнується, а через декілька днів волосся випадає і вже не виростає знову. Зважаючи на те, що світло перетворюється на тепло, важливо, щоб апарат був обладнаний системою охолодження шкіри – це гарантія вашого комфорту.
До речі, лазер, який ми використовуємо у центрі Neolaser, обладнаний інноваційною системою охолодження iCool eco. Тож ваша шкіра у повній безпеці. Записатись на сеанс лазерної епіляції у Львові можна за телефоном 096 305 9405.

Дані для запису: