Біоревіталізація

У молодому організмі гіалуронова кислота виробляється самостійно, проте з віком її синтез знижується:

 • Втрата кольору та еластичності шкіри
 • Виникає сухість і лущення
 • Поява зморшок і обвислих складок

 

Відновлення балансу за допомогою Injectable Bioregeneration може ефективно запобігти цим змінам.

Переглянути ціни
Біоревіталізація

це процедура, спрямована на мінімізацію або повне усунення таких патологічних змін шкіри, як:

 • мімічні та глибокі зморшки,
 • Втрата контурів губ, обличчя та тіла,
 • Надмірна напруга і сухість.

За допомогою мікроін`єкцій препаратів на основі гіалуронової кислоти можна досягти вражаючих результатів за короткий час і зберегти отримані результати протягом тривалого часу.

Переваги біоревіталізації:

 

З віком клітини шкіри перестають виробляти колаген і гіалуронову кислоту, через що шкіра обличчя втрачає пружність і еластичність. Біорегенерація допомагає відновити цей баланс і покращити стан шкіри.

 

Основна перевага біологічної регенерації полягає в тому, що не потрібна тривала реабілітація. Після операції шкіра обличчя відновлюється буквально за кілька днів і не потребує особливого догляду.

Біологічне відновлення можна проводити в будь-який час року, оскільки це не впливає на зовнішній вигляд.

 

Інші переваги біоревіталізації:

 • Під час уколу відчувається мінімальний дискомфорт;
 • Отримати швидкий результат за доступною ціною;
 • Мінімальний ризик побічних ефектів;
 • Обмежений перелік абсолютних протипоказань;
 • У складі введеного ліки використовуйте тільки ті компоненти, які сумісні з організмом.

Гіалуронова кислота, яка використовується для введення, є природним компонентом, який синтезується клітинами організму. Тому біоревіталізація обличчя вважається ефективною процедурою для відновлення молодості та лікування шкірних проблем.

Процедура біоревіталізації в центрі NEOLASER виконується кваліфікованим лікарем-косметологом, оскільки це вимагає спеціальної методики введення. Спершу, на консультації, після збору анамнезу, клієнт отримує докладну оцінку стану своєї шкіри, а також інформацію про кількість необхідних сеансів та оптимальні препарати для досягнення бажаного результату.

Під час операції лікар виконує наступні дії:

 1. Очищає шкіру обличчя (або інших окремих ділянок) від залишків макіяжу, шкірного сала та відмерлих клітин.
 2. Антисептична обробка шкіри.
 3. Для зменшення дискомфорту застосовують анестетик.
 4. Введення ліків.
 5. Місце ін`єкції дезінфікують неодноразово.

 

Усі інструменти стерильні, а упаковка відкривається у присутності клієнта для забезпечення безпеки під час підшкірних ін’єкцій. Процедура дуже комфортна завдяки застосуванню знеболюючої анестезії.

 

Тривалість такої процедури становить приблизно півгодини. Техніка введення препарату полягає в поверхневому введенні невеликих кількостей препарату на всю обрану для обробки ділянку шкіри обличчя.

 

 

Залежно від поставленої мети (омолодження або профілактика) і обсягу оброблюваної зони косметолог може використовувати від 1 до 5 мл препарату, підбирається індивідуально для кожного клієнта. Зазвичай для догляду за обличчям достатньо 1 мл, для обличчя, шиї та плечей – 2,5 мл, максимально можливий об’єм 5 мл – для комплексного догляду за обличчям, шиєю, плечами, руками та ліктями.

 

Основним компонентом біорегенеративних препаратів є гіалуронова кислота. Крім того, вони можуть містити вітаміни, мінерали та амінокислоти. Оскільки ознаки старіння виражені, косметологи вибирають препарати, що містять пептиди та фактори росту.

 

Біологічна регенерація має багато переваг, таких як:

 • Поліпшити клітинне живлення.
 • Зволожує та підвищує еластичність шкіри.
 • Відновити зовнішній вигляд шкіри.
 • Повернення природного блиску.
 • Розгладжує та зменшує зморшки.
 • Усуває постакне, шрами, пігментні та бронзові плями.
 • Вузький пор.
 • Миттєві результати.

 

Для досягнення бажаних результатів зазвичай потрібен курс лікування, який може включати від 3 до 6 процедур з інтервалом від 2 до 4 тижнів. Оптимальний препарат і кількість сеансів підбирається індивідуально для кожного клієнта.

 

Біорегенеративна хірургія показана для вирішення різноманітних проблем зі шкірою, таких як гіпогідратація, акне, шрами, пігментні плями, запалення після інших косметичних процедур, а також для омолодження та покращення зовнішнього вигляду.

 

Проте біорегенерація має і певні протипоказання, серед яких алергія на компоненти препарату, вагітність, гострі шкірні захворювання, аутоімунні захворювання, схильність до рубцювання, вік до 18 років, гострі стадії хронічних захворювань тощо. Перед проведенням біорегенераційної операції обов’язково повідомте свого косметолога про будь-які особливі обставини, що стосуються вашого здоров’я та алергії.

 

Біоревіталізація    
Hyalual smart 1,8% 3500  
Hyalual 1.1/1 мл 1800  
Hyalual 1.1/2 мл 2500  
Rejuran Healer 2 мл 5300  
Rejuran S 3500  
Rejuran HB 1 мл 3500  
Belotero revive 5200  
Meso Xantin 4500  
Meso Wharton F199 4500  
Мезороллер Перфоксін 3100  

 

Дані для запису: