Діодні лазери Winner
Історія лазерної епіляції почалася в середині 20-го століття, коли вчені відкрили явище фототермолізу – здатність світла вибірково впливати на певні структури в шкірі, не пошкоджуючи навколишні тканини. Це поклало основу для розробки перших лазерів, які використовуються в медицині та косметології.
Лазерна епіляція продовжує швидко набирати популярності. Незважаючи на те, що класичний шугаринг і воскова епіляція, як і раніше, мають успіх, клієнти, які спробували епіляцію лазером, вже не повертаються до традиційних способів позбавлення від небажаного волосся. І насамперед, тому що після курсу лазерної епіляції у центрі Неолазер проблема видалення волосся зникає на роки.
Ні, це не міф і не перебільшення - волосся перестає рости, оскільки лазер руйнує волосяні фолікули, не впливаючи при цьому на навколишні тканини і не змінюючи обмін речовин організму. Визнаним лідером серед різних апаратів для лазерної епіляції є діодні лазери.
У центрі Неолазер представлені лише сертифіковані діодні лазери, які є безпечним і високотехнологічним медичним обладнанням з Німеччини, Італії та США. Наші лазери використовують контактний метод лазерної епіляції з охолодженням, що дозволяє проводити процедуру безболісно для клієнта.
Переглянути ціни
Лазерна епіляція діодним лазером – це ефективний метод довготривалого видалення волосся, який працює за рахунок цілеспрямованого нагрівання волосяних фолікулів і їх подальшого руйнування.
Переваги епіляції діодним лазером:
- Ефект помітний після першого сеансу
- При проходженні повного курсу можна практично повністю позбутися небажаного волосся
- Процедура не займає багато часу
- Діодний лазер краще справляється з густим і жорстким волоссям, завдяки більшій глибині проникнення. Це робить його хорошим вибором для ділянок, таких як зона бікіні чи пахв, де волосся зазвичай щільніше
- Технологія створена таким чином, що лазерний промінь впливає тільки на волосся, не впливаючи на шкіру, в той час як інші способи, наприклад, гоління або епіляція воском можуть пошкодити епідерміс
- Підходить для видалення волосся на будь-якій ділянці тіла
- Не викликає вростання волосся, а навпаки бореться з цією проблемою
- Сучасні лазери у центрах Неолазер мають систему охолодження шкіри, що допомагає зробити процедуру максимально комфортною. Під час процедури ви відчуватимете тепло та поколювання
- Видалення волосся в центрах Неолазер за допомогою лазера через свою популярність стає все більш доступною послугою. У перерахунку на довготривалу перспективу, на курс лазерної епіляції ви витратите менше, ніж на регулярну депіляцію воском, шугарингом або бритвою
Принцип дії діодного лазера заснований на поглинанні енергії пігментом меланіном, що міститься у волоссі і надає йому забарвлення. Цей процес відомий як селективний фототермоліз.
Лазерне світло утворене фотонами з однаковою довжиною хвилі, яку зазвичай вимірюють у нанометрах. Ці довжини хвиль є частиною інфрачервоного спектра, що робить їх невидимими для ока, але дуже ефективними для нагрівання меланіну у волоссі й руйнування фолікулів.
Сучасні дослідження в косметології показали, що для епіляції ефективний діапазон довжини хвилі від 700 до 1064 нанометрів. Це настільки коротке випромінювання, що проникнення у шкіру зовсім не глибоке. Діодний лазер працює довжиною хвилі 808 нм відповідно, що є золотим стандартом ефективного видалення волосся. Випромінювання не зачіпає тканини чи внутрішні органи, а впливає лише на меланін у волосяному фолікулі.
То що ж поглинає це світло?
Речовини, що поглинають світло, названі хромофорами. Під впливом випромінювання хромофори руйнуються. Це своєрідні "мішені" для лазера. Технологія селективного фототермолізу, дозволяє перенесення енергії лазера в конкретне місце.
Для лазерної епіляції цільовим хромофором є меланін – пігмент, що забезпечує забарвлення волосся.
При застосуванні лазерної епіляції досягаються:
- руйнування волосяного фолікула за рахунок високої інтенсивності променя
- пошкодження темного волосся, впливом на меланін
- відсутність пошкодження шкіри, тому що світло йде через стрижень волосся
Енергія світла поглинається меланіном і від спалаху перетворюється на тепло. Тепло підвищує температуру у волосяному фолікулі до 70-80С пошкоджуючи стінки фолікула волосини. Навколишня тканина залишається неушкодженою лазерним світлом при правильному проведенні процедури.
Волосся, яке видно на вашому тілі - це волосся,що знаходиться в активній фазі росту, його кількість складає близько 30-40% від усіх волосяних цибулин. Лазерна епіляція видаляє тільки активне волосся, що росте, оскільки лазеру потрібна «мішень» - пігмент меланін (у «сплячих» фолікулах цього пігменту немає). Тому лазерна епіляція – курсова процедура.
Кількість процедур індивідуальна і залежить від ваших вихідних даних (кількість, колір і тип вашого волосся, фототип вашої шкіри), а також від обраної зони (у гормонозалежних зонах: обличчя, груди, живіт, область бікіні - волосся росте активніше, оновлюється частіше , тому може знадобитися більше процедур). Через 14-20 днів після кожної процедури волосся починає самостійно випадати з оброблених лазером волосяних цибулин (за одну процедуру випадає від 20 до 40% видимого темного волосся).
Основними чинниками, що впливають на кількість процедур у курсі є:
- Насиченість волосся пігментом (чим менше пігменту у волосині, тим більше процедур знадобиться для досягнення бажаного результату)
- Ділянок проведення процедури (видалення волосся на гормонально залежних ділянках є довготривалішим процесом – обличчя, груди, живіт, статеві губи
- Кількості сплячого волосся (чим більше сплячого волосся закладено у товщі шкіри генетично, тим більше знадобиться процедур, щоб зловити 85%-95% волосся в активній фазі зростання)
- Способу життя (будь-які стреси, переїзди, зміна роботи чи недосипання будуть сприйняті організмом як небезпека, він захищатиме себе підкиданням нового волосся)
- Генетика (генетична схильність до надмірного оволосіння робить процес видалення волосся довготривалішим)
- Гормональний дисбаланс (порушення рівня гормонів можуть спровокувати відновлення та посилення росту волосся як правило у гормонально залежних ділянках)
Від процедури до процедури волосся змінюватиметься: стане тоншим і рідшим, перетворюючись на пушок. І навіть після зміни гормонального фону (наприклад, після пологів), коли «сплячі» цибулини можуть активізуватися, волосяний покрив відновлюється не більше ніж на 20-40%, а волосся є не жорстким, а майже позбавленим пігменту. Тому після закінчення курсу лазерної епіляції вам будуть потрібні лише підтримуючі процедури (для видалення одиничних волосків) з періодичністю 1 раз на 6-12 місяців.
Переваги лазерної епіляції діодним лазером:
- Безболісно (можливе легке поколювання в чутливих місцях - бікіні, верхня губа)
- Не потрібна анестезія, оскільки лазер має вбудовану систему охолодження
- На шкірі не залишається жодних слідів (можливе легке почервоніння, яке проходить впродовж 15-30 хв.)
- Індивідуальна програма для кожного клієнта
- Графік візитів складається спеціалістом зважаючи на колір волосся, його кількість та структуру
- Ефективно. За 8-10 сеансів відбувається видалення 85%-95% темного пігментованого волосся
- Швидко. На одну зону в середньому йде 15-30 хвилин
- Не потрібна жодна реабілітація після процедури.
Як проходить процедура діодним лазером?
- Консультація. Спеціаліст оглядає ділянку, яка буде епілюватися, виключає протипокази та індивідуально підбирає для Вас параметри апарату в залежності від фототипу, кольору волосся, його структури та кількості
- Підготовка. Спеціаліст очищає шкіру та наносить спеціальний гель-провідник, окрім цього клієнт одягає захисні окуляри
- Власне сама процедура лазерної епіляції. Спеціаліст переміщує маніпулу апарату по усій ділянці, на якій проводиться процедура. Лазер генерує спалахи відповідно до індивідуальних налаштувань, тому процедура проходить безпечно та абсолютно безболісно для Вас.
Покази для проведення процедури на діодному лазері:
- Бажання позбутися надмірної кількості волосся на тривалий час без неприємних відчуттів , навіть у найделікатніших місцях
- Чутлива шкіра та низький больовий поріг, через що методи депіляції викликають дискомфорт
- Шкіра має «заголений» вигляд: червона з темними цятками у місцях видалення волосся
- Хронічне вростання волосся, свербіж та поява запальних елементів при використанні інших методів епіляції
- Гладкість шкіри після гоління зберігається менше ніж на добу
- Жорсткий та щільний тип волосся, з яким важко впоратися класичними методами видалення волосся
- Алергія на склад паст чи віск для шугарингу
- Гірсутизм та гіпертрихоз
Протипокази:
- вагітність
- онкологія
З будь-якими іншими індивідуальними особливостями Вашого організму спеціалісти центру NEOLASER можуть працювати результативно, а головне безпечно.
Як підготуватись до процедури?
- За 3 тижні до початку курсу лазерної епіляції не можна використовувати віск, шугаринг, електроепілятор, депіляційний крем та пінцет на ділянках проведення процедури
- 2 тижні до та 2 тижні після процедури не можна засмагати, використовувати автозасмагу чи відвідувати солярії
- За 2 тижні до процедури не вживати антибіотики, що мають фотосенсибілізуючу дію
- При вживанні вітаміну А чи системних ретиноїдів обов`язково попередити спеціаліста
- У день процедури не можна наносити на зону епіляції масла, дезодоранти та косметичні засоби, у складі яких є спирт
- За 2-3 дні до процедури потрібно утриматися від глибокого та інтенсивного очищення шкіри: скраб, пілінг, маски (на ділянці тіла, яку будемо епілювати)
- За 5-10 годин перед процедурою необхідно ретельно поголитися
Які доглядати за шкірою після сеансу лазерної епіляції?
- 2-3 дні ніжний догляд ( не застосовувати абразивних і спиртовмісних засобів)
- 2-3 дні не рекомендуємо відвідувати басейн, сауну та спортзал
- В день процедури не приймати гарячу ванну, тільки теплий душ
- Впродовж 1-2 днів на епільовані зони потрібно наносити Пантенол або гель алое-вера
- 2 тижні після процедури уникати прямого сонця та використовувати сонцезахисні засоби SPF 30-50
Важливо дотримуватися цих порад для успішної процедури та здоров`я вашої шкіри. Якщо у вас все ж виникнуть будь-які сумніви або питання, зверніться до нашого фахівця з лазерної епіляції, ми радо відповімо на усі запитання.